Кабмін: кожен рік урядування Тимошенко обходився у 100 мільярдів

В уряді зазначили, щор за час пребування Тимошенко на посаді голови Кабміну, "кожен українець завинив по 7000 гривень".

 Кабінет міністрів Микола Азарова вважає, що уряд Юлії Тимошенко занадто дорого обійшовся пересічному українцю.

Про це йдеться у заяві прес-служби уряду.

"Уряд Тимошенко купував російський газ по 330 доларів, а продавав, заграючи з населенням перед виборами, по 50. Покриваючи різницю позиченими грошима, вона фактично оплатила свої вибори за рахунок позик МВФ", - зазначили у Кабміні.

"Таким чином, Тимошенко, прагнучи влади будь-якою ціною, увігнала Україну і кожного з нас, у тому числі й ще ненароджених українців, у колосальні борги. З грудня 2007 по лютий 2010 державний борг виріс більш ніж у тричі і досяг 316 мільярдів гривень", - йдеться у заяві.

У Кабміні стверджують, що "кожен українець завинив по 7000 гривень".

"Такого "дорогого" уряду не було ще в жодній країні світу. Кожен рік урядування Тимошенко обходився нашій державі в 100 мільярдів гривень", - наголошується у документі.

"Сьогоднішній владі, яка отримала у спадок країну-боржника, вдалося в ході переговорів з російськими партнерами знизити ціну на імпортований газ до 230 доларів", - зазначили в уряді.

Нагадаємо, Україна зобов'язалася перед Міжнародним валютним фондом підвищити роздрібні ціни на природний газ для населення й підприємств комунальної теплоенергетики ще на 50% з 1 квітня 2011 року, а також поступово підвищити пенсійний вік для жінок з 55 до 60 років.

Підписання відповідного меморандуму було обов'язковою вимогою для виділення Україні кредиту в розмірі 14,9 млрд доларів на 2,5 роки.

Проте впливові депутати від правлячої Партії регіонів вже заявили, що взяте Україною перед МВФ зобов'язання про підвищення пенсійного віку для жінок виконано не буде.

Читайте також: 

Азаров планує повернути російський кредит до кінця року 

Партія регіонів стверджує, що Янукович обдурить МВФ

Україна стала другим за величиною боржником МВФ

ВідеоКабмін: кожен рік урядування Тимошенко обходився у 100 мільярдів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: