Кабмін направить у парламент новий проект бюджету

Уряд направить за 2 тижні у Верховну раду доопрацьований проект державного бюджету на 2010 рік.

Кабмін України обіцяє протягом двох тижнів направити у парламент новий проект бюджету на 2010 рік. Про це журналістам в кулуарах Верховної ради України заявив в.о. міністра фінансів Ігор Уманський .

"Сьогодні Верховна рада, більшістю голосів відправила бюджет на доопрацювання в уряд. Безумовно, ми будемо виконувати рішення ВР. І ми не дамо жодній з політичних сил підстав стверджувати, що уряд блокує, чи Мінфін зокрема, бюджетний процес. Ми подамо до ВР проект бюджету і сподіваємось, що після цього ВР знайде сили попрацювати над цим документом. Парламент дав нам два тижні на це", - зазначив Уманський.

При цьому Уманський зазначив, що згідно з рішенням ВР України, враховуючи, що поправка про підвищення соцстандартів не була врахована уряд опинився в "досить непростій ситуації". "ВР заборонила нам враховувати у проекті бюджету 2010 р. положення закону про підвищення соцстандартів. Ми будемо виконувати рішення Верховної Ради", - зазначив Уманський.

Нагадаємо, Верховна рада України ухвалила постанову №5000/П2 "Про повернення на доопрацювання проекту закону України про державний бюджет України на 2010 р.". За таке рішення проголосував 241 депутат (ПР - 171, БЮТ - 0, НУ-НС - 23, КПУ - 27, Блок Литвина - 19, позафракційні - 1) з 433 зареєстрованих в залі.

Перед цим Рада не підтримала жодної із запропонованих бюджетним комітетом пропозицій до проекту держбюджету-2010.

Законопроект №5000 "Про державний бюджет України на 2010 р." був зареєстрований у ВР 15 вересня ц.р. Згідно з документом, витрати бюджету затверджені в сумі 324 млрд. грн., доходи - на рівні 285 млрд. грн., дефіцит - 46,7 млрд. грн. (3,97% ВВП), прогнозований рівень інфляції на 2009 р. - 9,7%.

Раніше прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко припускала, що держбюджет-2010 буде прийнятий лише після виборів президента України.

Читайте також:

Верховна рада відхилила проект бюджету-2010

Депутати запропонували збільшити дефіцит держбюджету на 157 млрд гривень

Дефіцит держбюджету становитиме 40 млрд гривень

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: