Кабмін обмежив перелік пунктів пропуску для транзиту санкційних товарів з Росії

Лише на кордоні з РФ зараз діють 21 автомобільний і 8 залізничних пунктів пропуску.

Уряд постановою від 20 січня затвердив перелік пунктів пропуску через державний кордон України, через які можливе ввезення в режимі транзиту російських товарів, які потрапили під українські санкції, - пише "Лівий берег".

Тепер ввезення заборонених в Україні російських товарів можливе тільки через 10 автомобільних і чотири залізничних пункти пропуску на кордоні з Російською Федерацією.

Всього на кордоні з РФ зараз діють 21 автомобільний і 8 залізничних пунктів пропуску. Крім того, ввезення російських товарів, які потрапили під українські санкції, дозволено через 8 автомобільних і 6 залізничних пунктів пропуску на кордоні з Білоруссю.

Лише на кордоні з Білоруссю працюють 20 автомобільних і 6 залізничних пунктів пропуску.

Нагадаємо, що раніше в Кабміні заявляли, що Україна не заборонятиме російський транзит.

Раніше Російська Федерація закрила свою територію для транзиту українських товарів як автомобільним, так і залізничним шляхом.

Україна запускає вантажний поїзд через Грузію та Азербайджан, що дозволить доставляти українські товари до країн Середньої Азії в обхід території Росії, повідомив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Росія припинила транзит українських товарів своєю територією

Про це повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. Там називають цей крок порушенням міжнародних угод, ухвалених зокрема у рамках діяльності Світової організації торгівлі. А тим часом від нового року скасовано майже 13 тисяч ГОСТів. Більшість із  них  будуть чинними ще  протягом двох років, щоб підприємці встигли пристосуватися до нових умов. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: