Кабмін передав чотири ТЕЦ в управління "Нафтогазу"

Мінпаливенерго спільно з Фондом державного майна доручено в тримісячний термін провести оцінку пакетів акцій ТЕЦ.

Кабінет міністрів України вирішив передати в управління НАК "Нафтогаз України" ВАТ "Дніпродзержинська ТЕЦ", ВАТ "Одеська ТЕЦ", ВАТ "Херсонська ТЕЦ", ВАТ "Харківська ТЕЦ-5".

Про це йдеться у постанові Кабміну №1060 від 7 жовтня 2009 р.

Згідно з документом, Міністерству палива та енергетики доручено в місячний термін забезпечити вилучення пакетів акцій вказаних ВАТ зі статутного фонду НАК "Енергетична компанія України" і внесення їх до статутного фонду НАК "Нафтогаз України".

Мінпаливенерго також доручено внести відповідні зміни у статутні документи НАК "Нафтогаз України" щодо розширення видів діяльності держхолдингу, а також провести перереєстрацію пакетів акцій НАК "Нафтогаз України" і НАК "Енергетична компанія України".

Крім того, Мінпаливенерго спільно з Фондом державного майна доручено в тримісячний термін провести оцінку пакетів акцій, що передаються до статутного фонду НАК "Нафтогаз України".

Нагадаємо, 7 жовтня Кабмін також передав в управління НАК "Нафтогаз України" Лисичанську, Зуєвську, Миколаївську, Криворізьку теплоелектроцентралі, а також ТЕЦ "Кримських генеруючих систем".

У жовтні 2008 року НАК "Нафтогаз України" звернулася до Міністерства палива та енергетики з проханням передати в управління компанії державні теплоелектроцентралі.

На думку фахівців НАК, передача ТЕЦ в управління компанії дозволить безпосередньо перейти до виробництва теплової енергії. Крім того, подібні дії можуть привести до підвищення конкуренції між державними та іншими ТЕЦ.

Як підкреслили в "Нафтогазі", відповідним досвідом свого часу скористався російський "Газпром", що дало позитивні результати.

Читайте також:

У Києві продовжують зупиняти ТЕЦ. Ще три тисячі будинків залишилися без гарячої води

У Києві аварійно зупинено ТЕЦ-6: 4 райони без гарячої води

Київські ТЕЦ на межі зупинки

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: