Кабмін перевів всі зарплатні співробітникам органів влади у безготівкову форму

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Дубілета підрахували, що 60 млн грн на рік витрачають центральні органи влади та обладміністрації на банківські комісії через те, що платять зарплату готівкою.

Кабіне міністрів України ухвалив постанову, згідно з якою перевів всі виплати співробітникам органів влади у безготівкову форму.

Про це 4 листопада на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет.

Міністр наголосив, що 60 млн грн на рік витрачають центральні органи влади та обладміністрації на банківські комісії через те, що платять зарплату готівкою. Близько 7% співробітників отримують зарплату готівкою, а не на банківський рахунок.

"Вчора ми прийняли постанову Кабміну, якою переводимо всі виплати співробітникам органів влади у безготівкову форму. Це питання не лише заощадження державних коштів, але й елементарної фінансової культури. Ніякий cashless ми не побудуємо, якщо не почнемо з себе. 60 млн грн — це не така велика сума у масштабі всього бюджету. Але це — один з багатьох заходів, який ми робимо, щоб виконати сурові KPI по оптимізації бюджету, які ставить Володимир Зеленський та Олексій Гончарук", - написав Дубілет.

Тільки уявіть собі. 60 млн грн на рік витрачають центральні органи влади та обладміністрації на банківські комісії через...

Опубліковано Дмитрієм Дубилетом Неділя, 3 листопада 2019 р.

Нагадаємо, від 1 жовтня в Україні стартувала система електронного документообміну між державними органами і міністерствами. Передбачається, що за декілька місяців паперовий документообмін буде зведено до мінімуму.  

Відео Переїзд Кабміну: всі українські міністерства можуть зібрати під одним дахом

Усі міністерства збираються перевезти в будівлю на Грушевського. Міністр-реформатор Дмитро Дубілет показав свій величезний робочий кабінет. Жартує, що боїться там заблукати. Та й за місяць роботи в уряді зрозумів, що стільки простору йому не треба. Дмитро Дубілет порахував, якщо за його прикладом з великих кабінетів переселити всіх керівників, то таких робочих майданчиків в будинку Уряду можна обладнати щонайменше пів сотні. Куди віддадуть звільнені по Києву приміщення, що зараз займають міністерства – дивіться у Сніданку.  

Переїзд Кабміну: всі українські міністерства можуть зібрати під одним дахом

Залиште свій коментар

Вибір редакції