Кабмін підвищив ціну на газ для населення

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новий тариф почне діяти від 1 листопада.

Уряд затвердив нову ціну на газ для населення

Про це у п'ятницю, 19 жовтня, під час екстренного засідання уряду оголосив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

"Починали переговори з (МВФ) про підвищення на 60% від поточної ціни, але під час переговорів знайшли інший підхід. Ціни від 1 листопада зростуть лише на 23,5%", - заявив Гройсман.

Відповідне підвищення ціни урядовці підтримали одноголосно. Від 1 листопада 1 тисяча кубометрів газу буде коштувати 8850 гривень.

Затвердження нового тарифу є однією з вимог Міжнародного валютного фонду для виділення Україні чергового траншу кредиту.

Нагадаємо, новий тариф мав почати діяти ще від 1 жовтня. Проте Кабмін відтермінував перегляд вартості й залишив тариф на рівні 6,9579 грн за кубометр до 18 жовтня.

Україна не може отримати від МВФ черговий транш кредиту вже майже півтора року - через те, що не втілила всі необхідні реформи, не ухвалила нові закони. Зокрема, була вимога щодо створення Антикорупційного суду - її виконали. Тепер справа - за переглядом цьогорічного бюджету, ухваленням кошторису на 2019 рік, встановленням ринкової ціни на газ для населення - на рівні з промисловістю.

ВідеоНова ціна на газ для населення залежить від перемов України з МВФ - урядовці

1 жовтня закінчує дію постанова, яка регулювала ціну на газ для населення. Очікувалось, що сьогодні Кабмін має узгодити нову ціну. Йшлося щонайменше про підвищення на 23,5%. Однак уряд не порушував цього питання взагалі. Мовляв, скільки громадяни платитимуть за газ, залежить від перемов України з МВФ. 

Нова ціна на газ для населення залежить від перемов України з МВФ - урядовці

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції