Кабмін підвищив зарплати усім бюджетникам

У липні зарплати вчителів збільшаться до 1346 грн, у вересні - до 1359 грн, в жовтні - до 1399 грн, а в грудні - до 1492.

Уряд прийняв рішення підвищити посадові оклади для працівників бюджетної сфери. Про це сьогодні під час брифінгу в Кабінеті міністрів повідомив віце-прем'єр-міністр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

"Сьогодні прийнято, я б сказав, дуже важливе рішення. Кабмін вирішив підвищити посадові оклади для працівників бюджетної сфери з 1 липня цього року на 10 гривень, з 1 вересня - на 16 грн, з 1 жовтня - на 19 грн, з 1 грудня - на 50 грн. Про що це говорить? Йдеться про те, що фактично цим рішенням ми піднімаємо заробітну плату для усіх працівників бюджетної сфери. Це 3,5 млн осіб, які працюють у сфері медицини, освіти, культури, соціальній сфері і так далі",- сказав Тігіпко.

За його словами, таке рішення дозволить, наприклад, підвищити середню ставку учителя, яка на сьогодні складає 1325 грн в липні до 1346 грн, у вересні до 1359 грн, в жовтні до 1399 грн, а в грудні до 1492.

Нагадаємо, що міністр освіти та культури Дмитро Табачник вважає, що акції шкільних вчителів з вимогою підвищення їм зарплати не зможуть змінити Закон про державний бюджет.

На його думку, вчителі отримують низькі зарплати, тому що працюють менше, ніж, наприклад, у радянські часи.

Як повідомлялося, за рік вартість життя в Україні виросла на третину, а розмір зарплат збільшився лише на 11%.

Читайте також:

Табачник вважає, що вчителі не заслуговують підвищення зарплат, бо мало працюють

В уряді заявили, що зарплати українців виросли на 7%

Життя в Україні дорожчає втричі швидше, ніж ростуть зарплати

ВідеоКабмін підвищив зарплати усім бюджетникам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: