Кабмін планує повернути ПДВ на суму 60 мільярдів гривень

Азаров назвав суму повернення ПДВ.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров припускає, що у 2011 році загальна сума повернення податку на додану вартість (ПДВ) може скласти не менше 60 мільярдів гривень.

"У січні нам було заявлено 4,2 мільярда гривен, за лютий це 4,7 мільярда, якщо ми помножимо на 12 (місяців) - в середньому отримаємо, що 60 мільярдів гривень ми повинні віддати ПДВ (за підсумками року)", - сказав він сьогодні, виступаючи на з'їзді профспілок в Києві.

При цьому Азаров нагадав, що з 1 березня уряд намагається повертати ПДВ в автоматичному режимі. Він підкреслив, що цей процес досить складний, оскільки існує безліч фіктивних схем повернення.

Нагадаємо, що під автоматичне відшкодування ПДВ потрапляють ті підприємства, які відповідають критеріям, встановленим податковим законодавством. Податковим кодексом передбачено, що автоматичне відшкодування ПДВ здійснюється при дотриманні платником низки критеріїв і після проведення камеральної перевірки. Зокрема, платник не повинен бути банкрутом, не мати заборгованості зі сплати інших податків; на підприємстві такого платника має працювати не менше 20 співробітників, заробітна плата повинна становити не менше 2,5 мінімальних зарплат.

Читайте також:

Автоматичне повернення ПДВ почнеться 21 березня

Податкова вважає питання відшкодування ПДВ "політичним"

Підприємців не штрафуватимуть за прострочені декларації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: