Кабмін побудує оптові аграрні ринки для здешевлення продуктів

Українцям обіцяють продукти за доступними цінами.

Уряд України обіцяє, що споживачі зможуть купувати продукти харчування за набагато нижчими цінами, ніж сьогодні, після введення в експлуатацію оптових аграрних ринків. Про це повідомив Міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк. Будівництво одного з таких ринків "Столичний", який знаходиться поблизу Києва, може бути закінчене вже в поточному році.

За словами Міністра, оптові сільськогосподарські ринки - це оптимальне рішення підтримки вітчизняного виробника і забезпечення українського споживача якісними продуктами за доступними цінами. "Оптові ринки сільгосппродукції забезпечать українського споживача якісними продуктами за цінами на 30-35% нижчими від існуючих. У той же час, для вітчизняних аграріїв на оптових ринках передбачені набагато дешевші ринкові збори і послуги, пише ЛІГАБізнесІнформ.

За словами Міністра, на оптових ринках передбачено створення потужних комплексів овочесховищ, які вбережуть українського споживача від продовольчого дефіциту і зростання цін стрибками на сільгосппродукцію.

Присяжнюк також повідомив, що для створення мережі оптових ринків у країні є достатній рівень підтримки з боку уряду. "Сьогодні Прем'єр-міністр України Микола Азаров дав доручення розглянути можливість державної підтримки фінансування інженерної інфраструктури, зокрема електричних мереж, водопроводів і будівництва доріг оптового ринку "Столичний". Я переконаний, що уряд забезпечить значний відсоток компенсації", - повідомив Присяжнюк.

Він також відмітив, що загальна вартість спорудження оптового ринку сільгосппродукції "Столичний" площею 160 га складає 1 млрд 400 млн гривень. Основна частина фінансування залучена від приватних інвесторів, - додав глава відомства.

Як раніше повідомлялося, передбачається, що перша черга ринку "Столичний" почне працювати влітку 2011 року. Термін будівництва ринку - 2011-2014 роки. Зокрема, в Україні планується створити мережу з 10-ти оптових ринків сільгосппродукції.

Читайте також:

Овочі та фрукти подорожчали за рік на 43%

Регіонали звинуватили опозицію в подорожчанні продуктів

Азаров не вірить, що українські продукти дорожчі за європейські

В Україні овочі ставлять нові цінові рекорди

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: