Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кабмін подав апеляцію на скасування націоналізації "ПриватБанку"

Скарга надійшла 16 травня.

Кабінет міністрів України подав апеляційну скаргу на рішення Окружного адміністративного суду Києва про скасування націоналізації "ПриватБанку".

Про це свідчать дані реєстру апеляційних скарг, передає "Інтерфакс-Україна".

Скарга надійшла 16 травня.

Перед цим Шостий апеляційний адміністративний суд відхилив таку ж скаргу Національного банку України.

Раніше повідомлялося, що 18 квітня Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив рішення про незаконність націоналізації "ПриватБанку" через порушення процедури, яка визначена на законодавчому рівні. На інформацію одразу відреагували в НБУ та самому "ПриватБанку". Перші заявили, що рішення адмінсуду не вплине на економаічну стабільність державі, у "ПриватБанку" теж переконували, що робота фінустанови ніяк не порушилася і продовжує бути стабільною.

Своєю чергою президент України Петро Порошенко з цього приводу скликав засідання РНБО, де доручив Службі безпеки та Генеральній прокуратурі після завершення всіх необхідних судових процедур оцінити, чи є підстави для порушення кримінальної справи щодо суддів.

Зазначимо, рішення про націоналізацію банку державою було ухвалено 18 грудня 2016 року. Причина - нестача в капіталі "ПриватБанку", яку виявили за результатами стрес-тестування. Після цього бізнесмен Ігор Коломойський подав позов до суду та пояснив це тим, що питання націоналізації фінансової установи для нього є прициповим

"Я хочу для себе справедливості. Нехай мені скажуть, правильно у мене забрали моє майно або неправильно. Поки буде Порошенко, жодного справедливого суду в країні не буде. І не тільки з мого питання", - пояснив він подання позову.

ВідеоСудді, які розглядали незаконність націоналізації "Приватбанку", вимагають імпічменту президента

Колегія, яка ухвалила рішення по незаконність націоналізації "Приватбанку", заявляє, що Петро Порошенко тиснув на суддів, зокрема, коли робив заяви щодо рішення Окружного адмінсуду щодо "Приватбанку" і провів екстрене засідання РНБО щодо цього. Колегія звернулася до Вищої Ради правосуддя, очільників Генпрокуратури та Державного бюро розслідувань з проханням відкрити справи проти нинішнього президента, міністра юстиції Павла Петренка й очільника НБУ Якова Смолія.    

Судді, які розглядали незаконність націоналізації "Приватбанку", вимагають імпічменту президента

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції