Кабмін подбав про зарплати

Уряд зрівняв пенсійне забезпечення колишніх голів президії Верховної ради УРСР з пенсійним забезпеченням працівників Кабміну.

Кабінет Міністрів зрівняв пенсійне забезпечення колишніх голів президії Верховної ради Української РСР і їхніх заступників з пенсійним забезпеченням працівників Кабміну.

Про це сказано в розпорядженні Кабміну № 617-р від 8 серпня.

Гроші
Архів
Кабмін зрівняв пенсії колишніх чиновників з пенсіями нинішніх
Зокрема, уряд установив, що пенсійне забезпечення колишнього керівництва Верховної ради УРСР здійснюється на умовах, передбачених розпорядженням Кабміну № 492-р від 27 червня, відповідно до якого пенсії колишніх членів Ради міністрів й Кабміну УРСР і членів їхніх сімей призначаються на умовах й у порядку, передбаченому в статті 61 закону "Про Кабінет міністрів України".

Відповідно до статті 61 цього закону, у разі досягнення пенсійного віку, незалежно від місця роботи, а також у разі визнання інвалідом I або II групи за наявності страхового стажу (для чоловіків - 25 років, для жінок - 20 років) члену Кабміну призначається пенсія в розмірі 70% місячної зарплати.

За кожний цілий рік роботи понад 25 років для чоловіків й 20 років для жінок пенсія за віком і пенсія за інвалідністю збільшується на 1% зазначеного заробітку, але не більше, ніж 80% місячної зарплати.

У разі смерті члена Кабміну непрацездатним членам сім'ї, які були на його утриманні, за їх заявою призначається пенсія у зв'язку із втратою годувальника: на одного непрацездатного члена сім'ї в розмірі 70%, на двох і більше членів сім'ї - 80% місячної зарплати працюючого члена Кабміну в день звернення по пенсію.

Як повідомляло агентство, у липні Кабмін зрівняв пенсійне забезпечення колишніх працівників Ради міністрів і Кабінету міністрів Української РСР із пенсійним забезпеченням працівників Кабміну.

21 грудня 2006 року Верховна рада прийняла закон "Про Кабінет міністрів України", що регламентує діяльність уряду.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: