Кабмін пообіцяв до кінця року ліквідувати усі довгобуди

Міністр ЖКГ запевняє, що до кінця року усі довгобуди України будуть закриті.

До кінця наступного року в Україні будуть ліквідовані всі недобудови, повідомив міністр ЖКГ Віктор Тихонов.

"Всі недобудови, хто б їх не будував - приватні структури або державні, а як правило, це приватні - ми знаходимо рішення і говоримо зараз зі всіма приватниками, щоб усі недобудови цим роком закрити", - сказав він.

Віце-прем'єр підкреслив, що очолюване ним Міністерство ставить перед собою завдання ліквідувати всі питання, що виникають з довгобудами, щоб цим роком, максимум наступним всі недобудови закрити. Крім того, передбачається варіант здешевлення кредитів на житло.

Тихонов заявив, що протягом одного місяця будуть допрацьовані підзаконні акти, які необхідні для ефективної роботи ухваленого парламентом спрощеного Закону "Про містобудівну діяльність".

"Для закону, який вийшов по спрощеній структурі будівництва, є 44 підзаконних акти, з них 22 вже зроблені і 22 потрібно зробити до кінця цього місяця. Вони будуть зроблені, і всі підзаконні акти будуть прийняті, а основні, які могли гальмувати хід цього закону, вже прийняті. Залишилися тільки ті, які не заважають будівництву, але і їх потрібно приймати обов'язково", - уточнив віце-прем'єр.

Нагадаємо, що у столиці мерія вирішила виставити недобудовані об'єкти, які перебувають у занедбаному стані, на аукціон разом із територією, на якій вони розташовані.

Як повідомлялося, фахівці вважають, що на завершення недобудов, які звели наполовину чи більше, потрібно 12 мільярдів гривень. Для реанімації всіх довгобудів - утричі більше.

Читайте також:

Київські довгобуди продадуть з аукціонів

На завершення "заморожених" недобудов необхідно 12 млрд грн

Киянам треба 39 років відкладати зарплату, щоб купити квартиру у столиці

Український ринок нерухомості визнали одним із найгірших у світі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: