Україна пообіцяла НАТО знизити інфляцію до 5-6%

Пріоритетними завданнями України на 2011 рік є стримування інфляції на рівні не більше ніж 10%, забезпечення стабільності гривні і розвитку державно-приватного партнерства.

Українська влада обіцяє НАТО знизити інфляцію до 5-6% до 2014 року, повідомляється в річній національній програмі співробітництва "Україна - НАТО" на 2011 рік.

У частині програми, що стосується досягнення макроекономічної стабільності, серед середньострокових цілей України зазначено: досягнення до 2014 року рівня інфляції 5-6%, забезпечення темпів зростання реального ВВП на рівні в середньому 6-7% на рік, скорочення дефіциту бюджетного сектору державного управління до рівня 2% в 2013-2014 роках.

Також середньостроковими перспективами визначено забезпечення максимальної прозорості приватизаційних процесів, оптимізація податкової системи шляхом зниження податкового навантаження і скасування малоефективних податків і зборів, покращення підприємницького клімату.

При цьому пріоритетними завданнями на 2011 рік зазначено стримування інфляції на рівні не більше ніж 10%, забезпечення стабільності гривні і розвитку державно-приватного партнерства.

Нагадаємо, 13 квітня президент Віктор Янукович затвердив річну національну програму співробітництва України з НАТО на 2011 рік.

2010 року Україна зобов'язалася перед НАТО в середньостроковій перспективі домагатися зростання ВВП на 6-6,5% на рік і зниження інфляції до 7-8% на рік.

Читайте також:

Донецька область стала "рекордсменом" за рівнем інфляції

Реальна інфляція в Україні складає 45-50%

Регіонали звинуватили опозицію в подорожчанні продуктів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: