Кабмін пообіцяв вчасно погасити держборг

Микола Азаров запевняє, що Україна своїми власними зусиллями зможе вчасно погасити зовнішній борг.

Україна вчасно розраховується за всіма зовнішніми зобов'язаннями, заявив прем'єр-міністр Микола Азаров під час українсько-данського бізнес-форуму у Києві.

"За рік нам вдалося стабілізувати ситуацію з нашими зовнішніми зобов'язаннями. Станом на сьогодні Україна абсолютно вчасно розраховується за всіма своїми зовнішніми зобов'язаннями і має графік їх погашення, який повністю опирається на власні ресурси", - наголосив Азаров.

Він додав, що за рік уряду вдалося стабілізувати фінансову і банківську системи України, завдяки чому у поточному році очікується дефіцит держбюджету на рівні 3%, і це після 5% дефіциту минулого року і 15% – позаминулого.

Прем'єр-міністр відзначив, що Україна продовжуватиме співпрацю зі світовими фінансовими установами, зокрема, Світовим банком, Міжнародним валютним фондом, Європейським банком реконструкції та розвитку, Європейським інвестиційним банком тощо.

"Це ті фінансові установи, на які ми спираємося, з якими ми можемо проводити економічну політику, спрямовану на модернізацію нашої країни", - повідомив глава уряду.

Нагадаємо, що державний і гарантований державою борг України на 30 квітня 2011 року склав 463 млрд 323 млн 225,96 тис. грн, або майже 58,167 млрд доларів, що на 3% більше показника на кінець березня 2011 року.

Як повідомлялося, міністр фінансів Федір Ярошенко заявляє, що Україна може обслуговувати держборг за допомогою російського рубля.

Читайте також:

Держборг України збільшився до 58,17 мільярда доларів

Україна готова віддавати держборг російськими рублями

У поточному році Україна має виплатити 10 мільярдів доларів держборгу

Україна продовжує нарощувати борги

Шанси України на дефолт складають 50%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: