Кабмін про російський кредит: настане час – будемо віддавати

Віце-прем'єр Тігіпко нагадав, що глава уряду Микола Азаров скасував кампанію із виходу на зовнішні ринки для отримання євробондів, тому що були високі ставки.

Україна планує продовжувати угоду із російським банком ВТБ доти, доки державу будуть влаштовувати кредитні ставки банку. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко на брифінгу в Будинку уряду.

"Що стосується кредиту ВТБ, то ви знаєте, що у нас є нормальна угода, яка не закінчується. У нас є дуже хороші умови по цьому кредиту - сьогодні там ставка нижча, ніж ринкова ставка по котировці наших паперів. Тому настане час - будемо віддавати. Ніяких проблем я в цьому не бачу", - зазначив Тігіпко.

За його словами, Україна буде продовжувати цю угоду, якщо це буде вигідно.

"Нас тут влаштовують ставки. Значить, будемо продовжувати стільки, скільки нас будуть влаштовувати ставки", - додав Тігіпко.

Віце-прем'єр нагадав, що глава уряду Микола Азаров скасував кампанію із виходу на зовнішні ринки для отримання євробондів, тому що були високі ставки.

Яке повідомлялося, згідно із оприлюдненим текстом Технічного меморандуму про співробітництво України та Міжнародного валютного фонду (МВФ), у четвертому кварталі 2010 р. Україна має погасити кредит банку ВТБ.

Нагадаємо також, що на початку червня ц.р. Україна отримала від ВТБ 2 млрд доларів у якості бридж-кредіту перед розміщенням суверенних евробондів й отриманням першого траншу кредиту МВФ. Передбачалося, що об'єм випуску 10-річних евробондов складе також 2 млрд дол. Проте після проведення road show у першій половині липня Мінфін повідомив, що вирішив не розміщувати євробонди, враховуючи існуючі джерела фінансування і стан ліквідності.

Читайте також:

Азаров планує повернути російський кредит до кінця року

Партія регіонів стверджує, що Янукович обдурить МВФ

Україна стала другим за величиною боржником МВФ

ВідеоКабмін про російський кредит: настане час – будемо віддавати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: