Кабмін продасть за рік 9 обленерго

Кабінет міністрів затвердив продаж дев'яти обленерго в 2011 році. Продажу підлягають 25% акцій Західенерго і 45% Дніпроенерго.

Уряд вирішив продати у 2011 році державні пакети акцій енергогенеруючих компаній Дніпроенерго і Західенерго в розмірі 25% і 45,1% відповідно.

Згідно з рішенням Кабміну, на продаж виставлять також 25% акцій Київенерго, 45% Крименерго і пакети акцій ще семи обласних енергозабезпечувальних компаній. Так, за даними Кабміну, цього року буде дозволено приватизувати 50% акцій Вінниця-, Дніпро-, Закарпаттяобленерго, 40,06% Донецьк-, 25,99% Тернопіль- та 45% Чернівціобленерго.

При цьому, плани приватизації енергокомпаній передбачають збереження за державою блокуючих пакетів акцій у розмірі 25% + 1 акція, повідомив глава Фонду державного майна Олександр Рябченко.

Як повідомлялося раніше, Фонд державного майна України переніс початок приватизації підприємств енергетики з четвертого кварталу 2010 року на 2011 рік.

За словами Рябченка, приватизація генеруючих і розподільних підприємств енергетики проводитиметься протягом двох років, при цьому пріоритетними в продажу генеруючих підприємств залишаються "Дніпроенерго" і "Західенерго".

Читайте також:

Януковича закликали дозволити продаж обленерго

Азаров готує енергетику до продажу

Уряд почав процес розпродажу енергетики

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: