Кабмін пропонує Раді виділити додаткові 2 мільярди на подолання наслідків повеней на Західній Україні

Кабмін пропонує Раді виділити додаткові 2 мільярди на подолання наслідків повеней на Західній Україні

Уряд вніс проєкт закону на розгляд парламенту.

Кабмін запропонував Верховній Раді виділити додаткові 2 млрд гривень на подолання наслідків повені у західних регіонах України.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан.

"На сьогоднішньому (2 липня - прим.ред.) позачерговому засіданні Кабмін ухвалив та вніс на розгляд Верховної Ради проєкт закону № 3776 "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік". Уряд пропонує додатково виділити 2 мільярди гривень з метою забезпечення фінансування заходів з нейтралізації негативних наслідків червневої повені в західних областях України та запобіганню виникненню інших надзвичайних ситуацій", - написав він.

За словами Мокана, також уряд ухвалив постанову щодо змін порядку використання коштів резервного фонду бюджету, яка дозволяє пришвидшити низку процедур під час розпорядження та виділення коштів з резервного фонду у разі надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, минулого тижня Західна Україна потерпала від повеней, будинки та дороги затопило, людей евакуювали. Після сильних опадів утворилися потоки, які розливаються та псують все на своєму шляху. Відомо вже про трьох жертв стихії. Опади призвели до масштабних паводків у Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській, та Закарпатській областях. Найскладніша ситуація на Прикарпатті та Буковині.

Понад два мільярди гривень потрібно, щоб подолати наслідки паводку на Прикарпатті. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів