Кабмін пропонує ввести для платників акцизів авансову сплату ПДВ

В той же час віцее-прем'єр Сергій Тігіпко заявив, що Україна не відмовиться від фіксованих податків.

З 1 січня 2011 року платник податку на додану вартість разом із сплатою алкогольного і тютюнового акцизного збору повинен здійснювати авансову плату ПДВ у розмірі 20% від суми акцизного збору.

Про це говориться в законопроекті Кабміну №6337 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо оподаткування) в частині внесення змін в закон "Про ПДВ".

"З 1 січня 2011 року для платників, що здійснюють авансову сплату податку відповідно до дійсного підпункту, суми позитивного (відокремленого) значення, розраховані відповідно до дійсного пункту, визначаються з урахуванням авансової сплати цього податку", повідомляється на офіційному сайті ВР.

Тим часом, під час офіційного візиту до Вашингтона віце-прем'єр Сергій Тігіпко заявив, що Україна не відмовиться від фіксованих податків.

За його словами, підтримка малого і середнього бізнесу в післякризовий період є одним з пріоритетів українського керівництва.

"Я упевнений, що ми не відмовимося від фіксованих податків, оскільки вони здійснюються по спрощеній системі. Проте слід звернути увагу на зловживання, що мають місце не з боку малого бізнесу, а з боку великих підприємств. Вони намагаються уникнути загальної системи оподаткування, заважаючи тим самим розвиватися і працювати в нормальних умовах малому бізнесу", - відзначив Тігіпко.

При цьому він підкреслив, що ініціативи по зміні в оподаткуванні уряд обов'язково обговорюватиме з представниками малого і середнього бізнесу.

"Цей процес проходитиме абсолютно прозоро. Ніяких жорстких кроків в цьому напрямі я не припускаю. Ми разом розроблятимемо систему яких-небудь змін і нововведень і обговорюватимемо її з бізнес-кругамі", - сказав віце-прем'єр.

Читайте також:

Уряд пропонує підняти ціни на алкоголь та цигарки

Ставка ПДВ знизиться до 17%, а "спрощенці" платитимуть 51 грн на пенсійне страхування

Бродський заперечує намір уряду скасувати спрощену систему оподаткування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: