Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кабмін схвалив податкову реформу. Що чекає на бізнес та гаманці українців

Законопроект направляють на розгляд парламенту.

Сьогодні, 5 жовтня, на своєму засіданні Кабінет міністрів схвалив пакет законопроектів щодо податкової реформи в Україні.

"Мета законопроекту – підвищити якість адміністрування, тобто всього процесу нарахування сплати податків та взаємодії платника та податкової. Очікується, що результатом стане зменшення тиску на бізнес та створення нормальних умов для його розвитку. Цей пакет податкових змін є важливою частиною реформи Державної фіскальної служби, адже він прибирає можливості для системної корупції в податковій сфері", – запевняють у Міністерстві фінансів.

Зокрема, хочуть ліквідувати податкову міліцію, а натомість створити Службу фінансових розслідувань. Документ передбачає звільнення від оподаткування податком на прибуток суб'єктів малого підприємництва, які відповідають певним критеріям. Це має сприяти подальшому розвитку малого бізнесу, в тому числі через реінвестування коштів, звільнених від оподаткування, надання можливості започаткування власного бізнесу. Плату за навчання звільнять від оподаткування.

Про основні податкові зміни у затвердженому законопроекті читайте у презентації Міністерства фінансів:

податкова реформа_1
Міністерство фінансів України

податкова реформа_2
Міністерство фінансів України

податкова реформа_3
Міністерство фінансів України

податкова реформа_4
Міністерство фінансів України

податкова реформа_5
Міністерство фінансів України

Залиште свій коментар

Вибір редакції