Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кабмін скасував податок на доходи фізичних осіб із благодійності

Рішення знімає обмеження з суми благодійної допомоги для учасників бойових дій.

Кабінет міністрів скасував податок на доходи фізичних осіб із благодійної допомоги.

Про це йдеться у постанові кабінету міністрів № 112 від 24 лютого 2016 року, - про це пише "Економічна правда".

Відповідне рішення знімає обмеження з суми (вартості) благодійної допомоги для учасників бойових дій під час проведення АТО та членів їх сімей. Зокрема, не включається до оподатковуваного доходу зазначених платників податку на доходи фізичних осіб вартість благодійної допомоги у вигляді: спеціальних засобів індивідуального захисту (касок, бронежилетів, виготовлених відповідно до військових стандартів); технічних засобів спостереження; засобів особистої гігієни; продуктів харчування; предметів речового забезпечення.

Раніше сума такої допомоги для учасників бойових дій та членів їх сімей, фізичних осіб, які мешкають на території проведення АТО учасників масових акцій громадського протесту в Україні у період з 21 листопада 2013 року по 28 лютого 2014 року, а також 2 травня 2014 року в Одесі та фізичних осіб - переселенців з території АР Крим не повинна була перевищувати розміру місячного прожиткового мінімуму помноженого на 1,4.

Нагадаємо, що У 2016 році кияни-учасники АТО, родини загиблих бійців та героїв "Небесної сотні" не сплачуватимуть податок на житло.

Нагадаємо, із травня 2016 року українці сплачуватимуть податок на нерухомість за 2015 рік. Не підлягають оподаткуванню квартири площею до 60 кв. м, будинки до 120 кв. м і різні типи об'єктів житлової нерухомості до 180 кв. м. Відсоткову ставку податку встановлює місцева влада, проте вона не може перевищувати 2% мінімальної заробітної плати на рік.

Залиште свій коментар

Вибір редакції