Уряд спростив правила надання субсидій окремим категоріях громадян. Усі новації

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зміни стосуються дитячих будинків сімейного типу, військовослужбовців, громадян, старших за 60 років.

Під час свого засідання в неділю, 20 жовтня, Кабінет міністрів змінив правила надання субсидій окремим категоріям громадян.

Уряд схвалив зміни до постанови, які "спрощують призначення житлових субсидій дитячим будинкам сімейного типу, військовослужбовцям, громадянам, старшим за 60 років. Зокрема, дитячі будинки сімейного типу можуть отримати субсидію на понаднормову площу будинків, а придбаний ними автомобіль не призведе до втрати субсидії тощо". Про це повідомила пресслужба Кабміну.

Міністерка соцполітики Юлія Соколовська уточнила, що зміни стосуються громадян, старших за 60 років, які перебувають у шлюбі та мешкають у сільській місцевості, але зареєстровані за різними адресами. Вона додала, що спрощення надання субсидій також стосуються сімей, у яких є причеп, з дати випуску якого минуло менше 5 років.

Які зміни були внесені до системи призначення субсидій:

- надано право комісіям органів місцевого самоврядування призначати житлову субсидію дитячим будинкам сімейного типу (ДБСТ) на понаднормову площу житла;

- до доходу ДБСТ не буде враховуватися матеріальна допомога та стипендія дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, а також придбані ними транспортні засоби;

- у сільській місцевості під час призначення житлової субсидії не будуть враховуватися доходи одного з подружжя пенсійного віку, який зареєстрований за іншою адресою (це дозволить їм отримати допомогу на оплату житлово-комунальних послуг);

- субсидія військовослужбовцям призначатиметься без отримання інформації про сплату ними єдиного соціального внеску. Також переглянуто алгоритм розрахунку платежу з наступного періоду.

"Ще одна хороша новина - теплий жовтень, через який централізоване опалення досі не ввімкнули. Оскільки нарахування субсидій здійснюється від 15 жовтня, то зекономлені кошти залишаться в сім’ях одержувачів субсидій", - зазначила Соколовська.

Сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів ми спростили умови призначення житлових субсидій по декількох...

Опубліковано Соколовська Юлія Неділя, 20 жовтня 2019 р.

Раніше уряд визначив головний показник для отримання субсидії. Їх нараховуватимуть, якщо на комунальні послуги їм доводиться віддавати понад 15% свого сімейного доходу.

Відео Заступник міністра соціальної політики відповів на найпопулярніші запитання щодо субсидій

Сьогодні - традиційно старт опалювального сезону для більшості регіонів, а отже і час очікування платіжок із більшими цифрами. Які зміни відбулися в нарахуванні субсидій цього року? Як можна буде отримати виплати і за що штрафуватимуть? Заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко відповість на найважливіші і найпопулярніші запитання – дивіться.  

Заступник міністра соціальної політики відповів на найпопулярніші запитання щодо субсидій

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції