Кабмін ухвалив стратегію розвитку "Ощадбанку": кількість відділень скоротять

Кабмін ухвалив стратегію розвитку "Ощадбанку": кількість відділень скоротять

УНІАН

"Ощадбанк" буде прагнути досягти прогнозного чистого прибутку – близько 4,2 млрд грн.

Кабінет Міністрів України ухвалив стратегію розвитку "Ощадбанку" на 2021 – 2024 роки.

Про це повідомляє Міністерство фінансів.

Стратегією передбачено продовження його функціонування як провідного універсального банку України, насамперед, окреслено такі основні складники:

  • бізнес-модель: універсальний банк, що зміцнює свої позиції у  роздрібному кредитуванні та комісійних продуктах,  зберігає провідні позиції в сегментах корпоративного бізнесу та  мікро, малому та середньому бізнесі, зі зменшенням частки державних підприємств;
  • операційна модель: розвинута лінійка цифрових продуктів, включаючи галузеві продукти, що будуть надаватись через цифрові канали та автоматизовані процеси;
  • фінансова стійкість: операційна ефективність та сталий рівень прибутковості "Ощадбанку". 

Зазначається, що "Ощадбанк" буде прагнути досягти прогнозного чистого прибутку – близько 4,2 млрд грн, доходності на капітал – близько 15% та співвідношення витрат до доходів – менше 65%.

Завдяки ефективному управлінню непрацюючими активами "Ощадбанк" урегулює рівень активів, які не працюють, та послідовно скоротить їх частку до 10%.

Крім того, стратегією визначено зменшення "Ощадбанком" рівня операційних витрат та перегляд капітальних витрат шляхом оптимізації мережі та централізації операцій.

Також діджиталізація "Ощадбанку" до 2024 року включає в себе завершення процесу цифровізації послуг для клієнтів і внутрішніх процесів, а також забезпечення конкурентної швидкості запуску нових продуктів.

Окрім того, передбачається приєднання "Ощадбанку" до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, що надалі забезпечить входження міжнародних фінансових організацій до капіталу "Ощадбанку".

Нагадаємо:

У державному "Ощадбанку" зірвалися вибори голови правління

У державному "Ощадбанку" зірвалися вибори голови правління

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber..

Наступна публікація