Кабмін: Україна виходить з кризи

Віце-прем'єр Андрій Клюєв наголосив, що падіння економіки подолано: за результатами першого півріччя 2010 року ВВП виріс на 5,5%.

Хоча ситуація в економіці вкрай непроста, Україна виходить з кризи. Про це заявив перший віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв.

Клюєв наголосив, що падіння економіки подолано. За результатами першого півріччя 2010 року ВВП виріс на 5,5%, а промислове виробництво збільшилося на 11,4%, зазначив він.

"Значно покращав стан справ у металургії. Правда, непроста ситуація знову складається у хіміків - останнім часом знову знизилися світові ціни на їх продукцію. Але я сподіваюся, що до кінця літа збудуться прогнози відносно пожвавлення попиту світової економіки і на їх продукцію, тоді ми і зможемо упевнено говорити про стабілізацію виробництва в цій галузі", - зазначив віце-прем’єр.

"Ми навели лад у фінансах, прийняли відносно збалансований бюджет, наскільки це було можливо в нинішніх неординарних умовах. Ми погасили борги держави, які нам дісталися в спадок від колишнього уряду. Можна сказати, що на сьогодні фактично погасили усі внутрішні держпозики минулих періодів", - наголосив він.

Також, Клюєв додав, що в усіх регіонах України пожвавились масштабні будівництва, які були заморожені під час кризи. "Простіше кажучи, ми нарешті почали будувати. А коли в країні розгортаються масштабні будівництва - ріст економіки забезпечений", - запевнив урядовець.

Нагадаємо, 11 серпня віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко повідомляв, що уряд прогнозує зростання ВВП у 2011 році на рівні 4,5%, інфляцію - 10,8%, а дефіцит державного бюджету на рівні 3%.

Читайте також:

"Регіони" переконують у швидкому звиканні населення до нових цін на газ

Експерти: Україна перетворилася на боргового наркомана

У 2011 році ціни виростуть на 8,9%, а зарплати – на 4%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: