Кабмін урегулював відчуження майна

Кабінет міністрів України постановою № 803 від 6 червня 2007 року затвердив порядок відчуження об`єктів державної власності.

Аукціон (Фото: www.unc.edu)
Державне майно можна продавати лише на біржі, аукціоні або конкурсі. (Фото: www.unc.edu)

Згадану постанову оприлюднено на сайті уряду. 

Порядок визначає механізм і способи відчуження об`єктів 
державної власності. 

Дія порядку розповсюджується на відчуження майна, переданого казенним підприємствам, державним комерційним підприємствам (їхнім об`єднанням), установам і організаціям, а також майна, переданого Національній і галузевим академіям наук в безстрокове безоплатне користування. 

Відчуження майна здійснюється шляхом його продажу, об`єднання внесків учасників товариства за договором про спільну діяльність (якщо виникає право загальної власності на таке майно). 

Відчуження майна здійснює безпосередньо суб`єкт господарювання, на балансі якого воно перебуває, лише після надання на це згоди або дозволу відповідного суб`єкта управління майном, який є представником власника і виконує його функції в межах, визначених законодавчими актами. 

Відчуження майна шляхом його продажу здійснюється на конкурентних принципах - через біржі, на аукціоні, конкурсі. 

У разі, коли майно не продано на аукціоні або на конкурсі, його можна продати через біржі за узгодженням з суб`єктом управління і Фондом державного майна. 

У разі, коли майно не продано на товарній біржі протягом 30 календарних днів з моменту його виставлення на торги, початкова вартість на таке майно можна зменшити не більше, ніж на 30% за узгодженням з суб`єктом управління. 

Інформація про майно, що підлягає продажу на аукціоні, конкурсі, публікується не пізніше, ніж за 30 календарних днів до дати проведення аукціону, конкурсу в друкованих ЗМІ. 

Рішення про надання згоди суб`єкта управління на відчуження майна діє не більше 12 місяців після дати його прийняття.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: