Кабмін урізав зарплати вдвічі

Працівникам Кабміну вдвічі зменшили зарплату. Усього на чиновниках можна зекономити понад 500 тис. грн. на місяць.


Заробітну плату для працівників Кабінету міністрів зменшили вдвічі, повідомив перший віце-прем'єр-міністр Олександр Турчинов.

"Зарплата в Кабінеті міністрів також удвічі зменшена. Це факт, з яким ми, на жаль, зіткнулися", – сказав він.

Кабінет міністрів вже скорочував витрати на свою життєдіяльність в рамках боротьби з кризою. Так, з 1 листопада 2008 року витрати на виконавчу владу були зменшені на 20%.

Про скорочення витрат на утримання апарату президента прес-служба глави держави повідомляла ще восени. Під дію указу Віктора Ющенка про скорочення підпала кожна четверта штатна одиниця. Серед іншого були скасовані посади радників президента і глави Секретаріату, тепер радники призначатимуться виключно на громадських засадах. Було звільнено 45 працівників Секретаріату президента, 50 - апарату РНБО, 43 - Державного управління справами.

Міністерство юстиції України у свою чергу, прийняло рішення не приймати на роботу нових співробітників, не займати вакантні посади, аби мати певний ресурс на випадок скорочення фінансування.

Після того, як президент ліквідував посади радників, а прем'єр скоротила витрати на утримання Кабміну, ці апарати можуть заощадити близько 100 тис. доларів щомісячно. Арифметика така: президент за власною ініціативою втратив 19 радників, прем'єр - 39 радників. Якщо зарплата радника президента складає 2333 гривень, а з урахуванням всіх надбавок - близько 9 тис. гривень на місяць, а оклад радника прем'єра становить 3073 гривень, а з урахуванням надбавок - 10 тис. гривень, то в місяць Тимошенко і Ющенко можуть вивільнити для України 561 тис. гривень.

Читайте також:
В Ющенка не знають, де взяти гроші на бюджетників
Обама залишив чиновників без зарплати
Мінімальна зарплата за рік зросте на 64 гривні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: