Кабмін: в Україні збудують найкращі в Східній Європі дороги

Віце-прем'єр Борис Колесніков вважає хороші дороги дорогим, але необхідним задоволенням, і обіцяє залучити до будівництва іноземних фахівців.

Новопризначений міністр інфраструктури, віце-прем'єр Борис Колесніков заявив, що в Україні буде створено найсучаснішу транспортну інфраструктуру в Східній Європі.

"Президент України поставив дуже просте завдання: створити як мінімум у Східній Європі найсильнішу інфраструктуру", - сказав Колесніков.

На переконання віце-прем'єра, найважливіша інфраструктурна складова – автомобільні дороги. "Дороги – це дороге, але необхідне задоволення. Під усі українські ямкові ремонти підходить гарне прислів’я "скупий платить двічі", - сказав він.

"Тому дороги повинні бути побудовані. Ми залучатимемо провідні інститути, фахівців по проектуванню та контролю за якістю із України, Німеччини, Франції, Італії, США", - додав урядовець.

Крім того, навколо міст-мільйонників будуть побудовані кільцеві дороги – по принципу МКАД в Росії. "До Євро-2012 ми зробимо все, що можливо. У першу чергу, Київ повинен мати нове кільце", - сказав Колесніков.

Він наголосив, що вже наприкінці січня 2011 року буде підготовлено першу частину Концепції автомобільних доріг.

Віце-прем’єр зауважив, що в рамках підготовки до Євро-2012 Україна отримає чотири сучасних аеропорти. "Проблема №1 після Євро – Сімферополь, Одеса, Запоріжжя. Потрібно також відновити інфраструктуру тих аеропортів, які сьогодні не працюють: Луцьк, Полтава та інші", - окреслив він завдання свого відомства.

Колесніков повідомив, що нині готується контракт із компанією "Хюндай" щодо організації швидкісного залізничного руху. "Скоріше за все, він буде підписаний найближчим часом, і вже навесні 2011 року українці отримають якісні перевезення європейського рівня за доступними українськими цінами", - підкреслив він.

Читайте також:

Колесников відчитав Клюєва за те, що той проклав супердорогу лише до свого маєтку

Трасу до дачі Януковича відремонтували за 50 млн грн

Дорогу до кримських дач Януковича відремонтують за 13 мільйонів

 На трасі, якою їздить на роботу Азаров, теж кладуть новий асфальт

ВідеоКабмін: в Україні збудують найкращі в Східній Європі дороги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: