Кабмін виділив аграріям майже 3 млрд гривень

Уряд направив по 1 млрд гривень на часткову компенсацію процентних ставок за кредитами, залученими підприємствами АПК, і на часткову компенсацію вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм.

Уряд виділив 2,9 мільярда гривень із Стабфонду держбюджету на здешевлення аграріям кредитів і фінансування інвестиційних проектів.

Про це йдеться в постанові Кабміну №496 від 23 червня.

Зокрема, уряд направив по 1 млрд гривень на часткову компенсацію процентних ставок за кредитами, залученими підприємствами АПК, і на часткову компенсацію вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм.

Також 200 млн гривень направлено на надання держпідтримки створення оптових ринків сільгосппродукції.

Окрім цього, 258,6 млн гривень зі Стабфонду виділено на виплату дотацій на 1 га цукрових буряків, 170 млн гривень - льону-довгунця і 88,6 млн гривень - на часткову компенсацію вартості електроенергії для поливу сільськогосподарських культур.

В документі зазначається, що з 2,3 млрд гривень, Кабмін виділив 100 млн гривень на підвищення родючості грунту, 150 млн гривень - на часткову компенсацію вартості сільськогосптехніки вітчизняного виробництва.

Документ також передбачає виділення 71 млн гривень на виплати тваринницької дотації.

Кабмін також виділив 130 млн гривень на фінансування загальнонаціональних та державних цільових програм, у тому числі 80 млн гривень - на надання кредитів фермерським господарствам, 50 млн гривень - на закупівлю і надання в лізинг сільгосптехніки.

Читайте також:

Янукович вручив аграріям ключі від комбайнів

В Україні цукор подешевшає на третину

Молоко та м’ясо подорожчають на 20%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: