Кабмін виділив на ліквідацію 103 шахт 286 млн гривень

Перелік об'єктів, що підлягають ліквідації містить 103 шахти, 2 шахтоуправління, 1 вугільний розріз, а також 1 держпідприємство у складі виробничого об'єднання по видобутку бурого вугілля.

Кабінет міністрів виділив із стабілізаційного фонду державного бюджету Міністерству вугільної промисловості 286,138 млн грн для фінансування проектів ліквідації шахт в 2010 році.

Про це говориться у розпорядженні уряду №1459 від 14 липня, яким затверджений перелік шахт, проекти ліквідації яких фінансуються в 2010 році за рахунок стабфонду.

Кабмін розпорядився направляти засоби, що поступають в стабфонд від приватизації держмайна, продажу земельних ділянок несільскогосподарського призначення або прав на них, а у разі браку коштів - за рахунок вступів від цільового розміщення державних цінних паперів.

Перелік містить 103 шахти, 2 шахтоуправління, 1 вугільний розріз, а також 1 держпідприємство у складі виробничого об'єднання по видобутку бурого вугілля.

Нагадаємо, Мінвуглепром вважає ключовим напрямом реформування галузі приватизацію економічно ефективних державних вугільних підприємств і ліквідацію безперспективних.

Як повідомлялося, працівники водовідливного комплексу шахт "Червоний Жовтень" та "Новогродівська-2" в Донецькій області через борги по зарплаті мають намір зупинити роботу водовідливів, що може призвести до підтоплення міст Єнакієве, Селидове та Новогродівка.

Читайте також:

Шахтарі пригрозили затопити батьківщину Януковича

Компанія Ахметова отримає вугілля двох державних шахт

Кабмін скоротить витрати на вугільну промисловість і сільське господарство

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: