Кабмін відкидає звинувачення президента

Кабмін заперечує звинувачення Віктора Ющенка на свою адресу в скороченні інвестицій в економіку України.

Анатолій Кінах, Микола Азаров, Віктор Ющенко
УНІАН
Економічний блок Кабміну заперечив заяву Віктора Ющенка, що інвестиції в українську економіку цього року зменшилися.
Кабінет міністрів заперечує обвинувачення президента Віктора Ющенка на свою адресу в скороченні інвестицій в економіку України.

Про це сказано в заяві прес-служби Кабміну, на яку посилаються "Українські Новини”.

"Якщо розглядати інвестиційну активність України загалом, то в 2007 році, порівнянні з 2005-2006 роками, вона значно покращилася", - сказано в заяві. За даними Кабміну, в 1 кварталі поточного року приріст інвестицій до економіки України становив 847,1 млн. доларів.

При цьому Кабмін зазначає якісну зміну інвестицій - якщо раніше іноземці переважно вкладали гроші у фінансовий сектор, то цього року вони почали активно інвестувати в промисловість.

"Єдине, що не сприяє припливу іноземних інвестицій в Україну - це політична нестабільність. Тому що гроші люблять спокій і прогнозовану політику, а не "публічні" реприватизаційні процеси й переділ власності, як це було після "помаранчевої" революції", - сказано в заяві.

Як відомо, Ющенко в серпні закликав Кабмін забезпечити поліпшення інвестиційного клімату в Україні.

Голова держави сказав, що зниження інвестиційної активності, науково-технічного й технологічного потенціалу, скорочення досліджень зі стратегічно важливих напрямків інноваційного розвитку становлять небезпеку національним інтересам і безпеці України.

Ющенко вважає, що заходи, яких уживає уряд з метою поліпшення інвестклімату в Україні, недостатні.

Кабмін вважає критику на свою адресу з боку Ющенка, що пролунала у вівторок, 7 серпня, на з'їзді блоку "Наша Україна - Народна самооборона", передвиборною агітацією на користь опозиції.

Перший віце-прем'єр, міністр фінансів Микола Азаров критикує президента за перекладання всієї відповідальності за ситуацію в країні на Кабмін.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: