Кабмін відмовив народу у праві обговорювати Податковий кодекс

Віце-прем'єр Тігіпко стверджує, що 95% підприємців, які виступають проти Податкового кодексу, його навіть не читали.

Сергій ТІГІПКО
tigipko.com
Сергій Тігіпко
Віце-прем'єр-міністр з економічних питань Сергій Тігіпко заявив, що слухати простих людей у ході економічних реформ не можна.

"Такі речі повинні робити професіонали. Народне обговорення Податкового кодексу, вибачте, це маячня", - підкреслив віце-прем'єр.

"Треба розмовляти з експертами і все-таки орієнтуватися на експертну думку", - додав він.

Тігіпко зазначив, що 95% підприємців, які виступають проти Податкового кодексу, його не читали.

Крім того, Тігіпко дає 90% на те, що президент Віктор Янукович підпише Податковий кодекс. "Я закінчив невелику нараду зі своїми консультантами і радниками, і в мене відсотків 90, що президент підпише", - зазначив віце-прем'єр.

Нагадаємо, 18 листопада Верховна рада ухвалила новий Податковий кодекс. Документ значно розширює повноваження фіскальних органів, збільшує ставки оподаткування для підприємців, що працюють за спрощеною системою оподаткування. Також кодекс передбачає збільшення акцизних зборів, що призведе до подорожчання бензину, алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Ухвалення Податкового кодексу викликало хвилю акцій протесту підприємців по всій Україні. Підприємці навіть пригрозили ініціювати проведення всеукраїнського референдуму про дострокове припинення повноважень президента та Верховної ради, якщо Віктор Янукович не ветує ухвалений парламентом документ.

Читайте також:

Янукович не квапиться підписувати Податковий кодекс

Українські підприємці просять ЄС вплинути на Януковича

Депутати розширили список "спрощенців"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: