Кабмін вимагає припинити істерію навколо переговорів з МВФ

Кабмін просить "борзописців" з Секретаріату президента" припинити втручатися у співпрацю уряду з МВФ.

Кабінет міністрів заявив про "чергове безпідставне нагнітання істерії навколо співпраці уряду із Міжнародним валютним фондом".

"Негативні прогнози щодо співпраці із МВФ, поширені деякими ЗМІ, абсолютно не відповідають дійсності", - наголошують у прес-службі уряду.

"Переговори із технічною місією Міжнародного валютного фонду, яка зараз перебуває в Україні, тривають у штатному конструктивному режимі. Хочемо нагадати, що успішна робота урядової команди з Міжнародним валютним фондом уже дозволила отримати 3 транші в рамках програми stand by. Крім того, нещодавно МВФ збільшив для України обсяг спеціальних кредитних квот", - зазначили в Кабміні.

"Уряд у жодному разі не відмовляється від виконання взятих на себе зобов’язань і тому з оптимізмом дивиться на майбутні переговори щодо виділення 4-го траншу кредиту від МВФ", - йдеться у заяві.

"З огляду на це Кабмін просить "борзописців" з Секретаріату президента України припинити практику абсолютно безпідставної критики будь-яких дій уряду, особливо в площині відносин з міжнародними фінансовими організаціями, яку ми спостерігали упродовж усього переговорного процесу щодо програми stand by. Ми вважаємо, що в період кризи слід думати не про власні політичні рейтинги, а про долю країни", - йдеться у заяві.

Нагадаємо, 1 вересня до України прибула технічна місія МВФ, яка повинна з'ясувати, чи відповідає проект держбюджету на 2010 рік вимогам Фонду.

Видання "Коммерсант-Украина" 2 вересня повідомило, що експерти МВФ незадоволені виділенням Нацбанком 9,8 млрд грн на фінансування Євро-2012 і скасуванням підвищення тарифів на газ для населення з 1 вересня. За даними видання, у Мінфіні вже визнали, що через це переговори з МВФ щодо виділення четвертого траншу будуть важкими.

Читайте також:

МВФ розчарований співпрацею з Україною

МВФ погрожує припинити співпрацю з Україною

МВФ готовий збільшити суму кредиту для України

Україна отримала від МВФ 3,3 мільярди доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: