Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кабмін вирішив подовжити продуктове ембарго щодо російських товарів

Таке рішення ухвалили на засіданні уряду.

Кабінет міністрів України вирішив подовжити продуктове ембарго щодо російських товарів. Обмеження діятимуть до 31 грудня 2017 року, передає УНІАН.

Ці дії стали відповіддю на нові обмеження з боку Російської Федерації.

"Вноситься проект постанови, яким пропонується продовжити до 31 грудня 2017 року включно дії заборони поставок на митну територію України товарів походженням з Росії, затверджених постановою Кабінету міністрів від 30 грудня 2015 року", - сказав міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, представляючи постанову.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що уряд закликає Раду національної безпеки і оборони України прийняти відповідні рішення, зважаючи на встановлені Російською Федерацією обмеження на транзит українських товарів.

"Ми сьогодні як уряд звернулися до Ради національної безпеки і оборони з тим, щоби це питання на Раді нацбезпеки якомога швидше було розглянуте і по ньому були прийняті рішення", - заявив ВолодимирГройсман.

Кабінет Міністрів України також прийме низку дзеркальних рішень, зазначив прем'єр-міністр.

Напередодні Президент РФ Володимир Путін підписав указ про подовження продовольчого ембарго, введеного у відповідь на санкції, які введені низкою країн світу. Термін дії обмежень - до 31 грудня 2017 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції