Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кабмін визначив головний показник для отримання субсидії

Норма записана в Програмі дій уряду.

Субсидії українцям нараховуватимуть, якщо на комунальні послуги їм доводиться віддавати понад 15% свого сімейного доходу.

Така норма записана в Програмі дій уряді, яку 29 вересня схвалив Кабмін та передав на розгляд до Верховної Ради.

"Енергетична бідність є однією з найгостріших проблем України. У січні 2019 року субсидії на оплату житлово-комунальних послуг отримували 3,6 млн домогосподарств, тобто кожне четверте. Заборгованість споживачів за комунальні послуги становить понад 50 млрд гривень. Більше того, українці відчували несправедливість, оскільки за збільшені тарифи не отримали нової якості послуг та мають лише обмежені можливості вплинути на своє енергоспоживання", - ідеться в документі.

В уряді запевняють, що зменшать "державне втручання у зазначену сферу, однак забезпечимо через адресні субсидії надійний захист вразливих споживачів та відповідальний контроль за монополіями. Українська сім’я (домогосподарство) не повинна платити більш як 15% від свого доходу за комунальні послуги. Ті, хто вимушений буде сплачувати більше, отримує підтримку від держави".

Раніше міністерка соцполітики пояснила, чому на 2020 рік зменшили видатки на субсидії.

Відео Хто отримає право на субсидію найближчим часом - коментує Андрій Герус

Кількість субсидіантів в Україні може зрости на 1 мільйон. Про такі наміри повідомили в офісі президента. Йдеться про тих українців,  хто втратив право на пільгу, але не може оплачувати повну комуналку. У 2018 році майже 7 мільйонів українських родин користувалися субсидіями. Проте цього року  їх зменшили майже удвічі. У нас в гостях представник Президента в Кабінеті міністрів Андрій Герус.  

Хто отримає право на субсидію найближчим часом - коментує Андрій Герус

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції