Перейти до змісту
Комунальні тарифи для населення відтепер встановлюватиме не Нацкомісія — Шмигаль

Комунальні тарифи для населення відтепер встановлюватиме не Нацкомісія — Шмигаль

Ухвалено законопроєкт, який має підтримати Верховна Рада.

В Україні встановлення тарифів на теплову енергію, гарячу воду, водопостачання та водовідведення буде повністю передано від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), до місцевої влади. Відповідний проєкт закону уряд схвалив під час засідання у п'ятницю, 9 жовтня.

Про це під час засідання повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

"Законопроєкт передбачає, що встановлення тарифів на теплову енергію, гарячу воду, водопостачання, водовідведення повністю передається від НКРЕКП до місцевої влади. Це законопроєкт, який ухвалюється на виконання чергового структурного маяка, затвердженого Меморандумом з МВФ. Уряд виконав усі свої зобов'язання за програмою співпраці з Фондом, які мали дедлайни цього року", — сказав він.

Тепер цей законопроєкт має підтримати Верховна Рада.

Відео Тарифи "Нафтогазу": у жовтні для побутових споживачів ціна за кубометр газу залишається без змін

4 гривні 70 копійок в пакеті "Місячний" та 5 гривень 24 копійки в тарифі "Річний". У жовтні ціна за кубометр газу залишається без змін для побутових споживачів. Про це сьогодні повідомили у "Нафтогазі". У компанії вважають, що сьогоднішня ситуація на ринку дозволяє зберігати вартість газу такою. У жовтні "Нафтогаз" продовжить формувати ціни, спираючись на ринок. Також у найбільшому постачальнику нагадують, що на остаточну вартість газу впливає і вартість доставки палива. Відповідно, чим довша ваша труба, ти дорожче доведеться сплачувати за транспорт блакитного палива.

Тарифи "Нафтогазу": у жовтні для побутових споживачів ціна за кубометр газу залишається без змін

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин