Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кабмін визнав, що Податкова "хитрує" з поверненням ПДВ

Податкова "хитрує" з поверненням ПДВ через недосконалу процедуру його автоматичного відшкодування.

Проблема з відшкодуванням ПДВ виникла через нечіткі норми і процедури, закладені у Податковому кодексі, заявив віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

За його словами, проблема удосконалення процедур автоматичного відшкодування ПДВ буде вимагати найближчим часом особливої ​​уваги.

"Те, що ми нечітко виписали позицію з автоматичного відшкодування ПДВ, дозволяє сьогодні податковій адміністрації, будемо так говорити, по деяких речах хитрувати, або, принаймні, якийсь час хитрувати", - сказав Тігіпко.

За його словами, 82 підприємства, яким за підсумками квітня відшкодували ПДВ в автоматичному режимі, є дуже невеликою кількістю.

"І хоча кожен місяць йде зростання, але це треба віднести, перш за все, до нечіткості прописаних норм", - зазначив Тігіпко.

Нагадаємо, що  Державна податкова служба перейшла на автоматичне відшкодування (ПДВ) 1 березня поточного року.

Щоб отримати відшкодування ПДВ, платник податків не може перебувати в судових процедурах банкрутства, відомості про нього в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб і фізосіб підприємців мають бути достовірними і повними. У розрахунку беруть участь тільки показники, задекларовані платником самостійно у його податкової звітності та наявні в базах даних ДПС України.

За словами прем'єр-міністра Микола Азаров, у 2011 році загальна сума повернення ПДВ може скласти не менше 60 мільярдів гривень.

Читайте також:

Кабмін планує повернути ПДВ на суму 60 мільярдів гривень

Податкова вважає питання відшкодування ПДВ "політичним"

Податківці перейшли на автоматичне відшкодування ПДВ

Залиште свій коментар

Вибір редакції