Кабмін визнав вільну торгівлю з ЄС і союз з Росією несумісними

МЗС пропонує інші форми взаємодії з Митним союзом, в тому числі у форматі зон вільної торгівлі або окремих секторальних угод.

Митний союз Росії, Білорусії і Казахстану і зона вільної торгівлі з Європейським Союзом несумісні. Про це заявив заступник міністра закордонних справ Павло Клімкін.

"Два інтеграційні треки є несумісними", - сказав він.

Разом із тим, підкреслив Клімкін, існують різні форми взаємодії з Митним союзом. "Існують форми дуже ефектного взаємодії з Митним союзом, в тому числі у форматі зон вільної торгівлі або окремих секторальних угод", - сказав він.

Крім того, заступник глави МЗС висловив надію, що до кінця 2011 року Україні вдасться закінчити переговори і просунуться щодо безвізового режиму з ЄС.

Як відомо, прем'єр-міністр РФ Володимир Путін є противником створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) між Україною та Євросоюзом. Під час візиту в Київ 12 квітня він в черговий раз заявив, що у разі створення ЗВТ Росія закриє доступ на свій ринок для низки українських товарів.

Натомість Москва пропонує Києву приєднатися до Митного союзу Росії, Білорусі та Казахстану. У Кремлі запевняють, що завдяки Митному союзу Україна зможе отримати близько 100 мільярдів доларів додаткових надходжень до державного бюджету.

Чиатйте також:

Ющенко: Митний союз загрожує Україні втратою незалежності

Путіну не вдалося заманити Януковича у Митний союз

Путін: РФ введе захисні заходи у разі входження України до зони вільної торгівлі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: