Кабмін: з кризи Україна вийде ще не скоро

Азаров: рік за роком ми будемо послаблювати борговий зашморг.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров відзначає певну стабілізацію соціально-економічної ситуації в країні, але прогнозує тривалий процес виходу з фінансової кризи.

"Підбиваючи підсумки за рік, ми можемо з упевненістю сказати, що перший етап відновлення соціально-економічної стабільності в країні ми пройшли в цілому гідно",- сказав він.

У ході національних зборів депутатів усіх рівнів від Партії регіонів за участю сільських, селищних і міських голів у середу, 23 березня, в Києві прем'єр запевнив, що в 2012 році позитивних змін буде ще більше, оскільки обсяг повернення зовнішніх боргів скоротиться удвічі.

"Якщо цього року ми змушені повернути рекордну суму (боргів, - ред.) - 88 млрд грн за нашими зобов'язаннями, вже в наступному році ми обсяг повернення боргів скоротимо в два рази, а значить, звільнимо ресурс на соціальну сферу",- заявив прем'єр.

При цьому Азаров наголосив, що масштаб і ритм намічених перетворень практично не має аналогів.

За його словами Україна виходитиме з кризи ще досить тривалий час, оскільки в країні і досі панують головні проблеми: бідність, соцнесправедливість і корупція.

Прем'єр-міністр також додав, що в Україні немає альтернативи реформам, зокрема, пенсійної системи, яка не в змозі забезпечувати елементарні потреби людей цього віку.

Читайте також:

Moody's погіршило прогнози України по ВВП

Українці витрачають на їжу більше половини своїх доходів

Україна опинилася у списку потенційних країн-банкрутів

Борг України зріс до 117 мільярдів доларів

ВідеоАзаров: рік за роком ми будемо послаблювати борговий зашморг

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: