Кабмін заблокував купівлю та продаж житла в Маріуполі і Краматорську - Жебрівський

Уряд зарахував їх до зони АТО.

Кабмін заблокував роботу державних реєстрів в низці міст Донецької області, зарахованих до зони проведення антитерористичної операції. Про це заявив голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський в ефірі "112".

За його словами, через те, що Кабмін зарахував до міст і населених пунктів зони АТО Маріуполь, Краматорськ, Артемівськ, Дзержинськ та інші населені пункти, сталася небезпечна законодавча колізія: на ці міста поширилася норма, яка передбачає заборону на зміну власників підприємств, директорів підприємств, прав власності на нерухомість. Тепер у містах неможливо придбати або продати житло, переоформити права власності.

"Тобто фактично території працюють по аналогії з територією тимчасово окупованою. Ми буквально самі були приголомшені цими речами", - сказав глава адміністрації.

У Жебрівського підготували законопроект, який передбачає, що норми про заборону внесення змін до держреєстру поширюються тільки на тимчасово окуповані території, і не поширюються на території, які контролюються українською владою.

Прийняття цього законопроекту дозволить розблокувати роботу держреєстрів на територіях Донецької області, які зараховані до зони АТО.

"Сподіваюся, що Верховна Рада прийме це рішення в терміновому порядку. Ми контролюємо цей процес і сподіваємося що на найближчому засіданні це відбудеться", - підкреслив Жебрівський.

Нагадаємо, раніше глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації заявляв, що олігарх Рінат Ахметов економічно сильно впливає на Маріуполь.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: