Кабмін запропонував Раді обкласти митом експорт зерна

Уряд запропонував Верховній раді ввести експортні мита на зерно та затвердити їх ставки.

Кабінет Міністрів запропонував Верховній раді ввести експортні мита на зернові культури та затвердити їх ставки. Про це йдеться в законопроекті, зареєстрованому в Раді 31 березня.

Про ініціативу уряду щодо введення митних зборів на експорт зерна заявила Асоціація фермерів і приватних землекористувачів 23 березня.

Між тим, у п'ятницю, 1 квітня, депутат від ПР Григорій Калетник зареєстрував у Раді законопроект про розподіл квот на експорт зерна шляхом продажу на аукціонах, парламент має намір розглянути цей проект 5 квітня.

30 березня всупереч вимогам президента Віктора Януковича Кабмін продовжив квотування експорту зернових до 1 липня, яке повинно було закінчитися 31 березня. Квота на кукурудзу була збільшена на 2 млн тонн. Однак офіційно відповідний документ не був опублікований.

Нагадаємо, 4 жовтня минулого року Кабмін ввів квоту на експорт зерна 2,7 млн ​​тонн до 2011 року: квота на експорт пшениці становила 500 тис. тонн, кукурудзи - 2 000 тис. тонн, ячменю - 200 тис. тонн, жита і гречки - за 1 тис. тонн.

6 грудня уряд продовжив термін квотування до 31 березня і збільшив обсяг квоти на експорт пшениці з 0,5 до 1 млн тонн, а кукурудзи - з 2 до 3 млн тонн.

Читайте також:

Уряд подовжив квоти на експорт зернових

Азаров замінить зернові квоти на мито

Один з найбільших зернотрейдерів оскаржив розподіл експортних квот

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: