Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кабмін запропонував Раді змінити правила ввезення міжнародних посилок в Україну

Законпроектом передбачено збільшення ставок деяких податків.

Кабінет Міністрів України зареєстрував у Верховній Раді законопроект стосовно змін в оподаткуванні. Ним передбачають збільшити ставки акцизного податку тютюнових виробів, екологічного податку за викиди парникових газів, рентної плати за користування надрами для видобутку нафти та залізної руди, а також рентної плати за користування лісовими ресурсами.

Проект Закону опублікований на сайті Верховної Ради України.

Збільшення ставок, за розрахунками уряду,  допоможе збалансувати бюджет на 2019 рік та доотримати державі 6,3 мільярда гривень.

Зокрема, законопроектом передбачено зміну правил щодо ввезення міжнародних посилок в Україну. У разі його ухвалення, підприємства поштового зв’язку та доставки визнають податковими агентами, та зобов'яжуть сплачувати податок на додану вартість від імені отримувача посилки, вартість якої перевищує 150 євро від 1 січня 2019 року.

При цьому, від 1 липня наступного року мінімальна вартість посилок, яка оподатковуватиметься ПДВ зменшиться до 100 євро.

До того ж Кабмін пропонує:

  • звільнити від сплати акцизу на спирт виробників парфумерної продукції, харчового оцту та продукції технічного призначення;
  • збільшити ставки на акцизний податок для тютюнових виробів на 9%;
  • збільшити ставки екологічного податку на викиди парникових газів у 24,4 раза — до 10 гривень за тонну;
  • збільшити податок на користування надрами для видобутку нафти на 2%;
  • збільшити податок на користування надрами для видобутку залізної руди на 0,8%;
  • збільшити рентної плати за користування лісом на 5%.

Нагадаємо, на початку цього року в Україні змінилися правила покупок за кордоном: відтепер за ввезення товарів на суму понад 500 євро (зараз близько 15 тис. гривень) доведеться сплачувати мито, а якщо державна межа перетинається частіше, ніж раз на три доби, то сума безмитного перевезення опускається до 50 євро. В такий спосіб хочуть обмежити діяльність так званих "човників", які часто завозять товари для перепродажу.

ВідеоВ Україні набув чинності закон, що змінив правила покупок товарів за кордоном

Нові правила обмежують так званих "човників", які часто завозять товари з-за кордону для перепродажу. Якщо покупка дорожча за 500 євро і важча 50 кілограмів, доведеться платити мито. При виїзді частіше, ніж раз на три доби потрібно сплатити мито за всі покупки, дорожчі за 50 євро.

В Україні набув чинності закон, що змінив правила покупок товарів за кордоном

Залиште свій коментар

Вибір редакції