Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кабмін затвердив нові зарплати та премії для топчиновників – нардеп

Встановлено новий мінімальний розмір посадового окладу.

Кабінет міністрів України встановив новий мінімальний розмір окладу і сітку зарплат для топ-чиновників.

Про це повідомив народний депутат від "Європейської солідарністі" Олексій Гончаренко у своєму телеграм-каналі.

"Кабмін вирішив не продовжувати практику величезних заробітних плат і встановив сітку для топ-чиновників", - зазначив депутат.

За його словами, серед іншого, встановлюється новий мінімальний розмір посадового окладу – два прожиткових мінімуми (станом на 1 січня 4 тис. 204 грн).

"Розміри посадових окладів пропонується затвердити в гривнях, а не коефіцієнтах, як це було в 2019 році. Наприклад, керівник державного органу (Офіс ПУ, апарат РНБО матиме посадовий на рівні 37 тис. 800 грн, а рівня міністерств та ЦОВВ 33 тис. 600 грн)", - пояснив Гончаренко.

Також, за його словами, документ пропонує, що "першому віце-прем’єр-міністру України, віце-прем’єр-міністрам України, міністрам, їх першим заступникам і заступникам може виплачуватися: надбавка за ефективність, яка встановлюється щомісяця першому віце-прем’єр-міністру України, віце-прем’єр-міністрам України, міністрам прем’єр-міністром України, а першим заступникам міністрів - відповідним міністром, у розмірі до 200 відсотків посадового окладу; премія, яка встановлюється заступникам міністрів (крім перших заступників) відповідно до їх особистого внеску в загальні результати роботи, у розмірі до 200 відсотків посадового окладу".

Нагадаємо, кілька останніх днів в Україні активно обговорюють та критикують високі зарплати міністрів та їхніх заступників. За грудень вони отримали по 90-200 тис. грн. Це в 10-20 разів більше, ніж було раніше. Прем'єр-міністр Олексій Гончарук пояснив, що, мовляв, таким чином борються із корупцією – отримуючи високі зарплати, чиновники не будуть красти.

Відео Заступниця міністра економіки коментує зміни в трудовому законодавстві та зарплати чиновників

У нас в гостях Юлія Свириденко - заступниця міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Обговорюємо рівень зарплати чиновників та справедливість його зростання, а також детально розглядаємо нововведення у сфері трудового законодавства.     

Заступниця міністра економіки коментує зміни в трудовому законодавстві та зарплати чиновників

Залиште свій коментар

Вибір редакції