Кабмін дасть "Нафтогазу" 18 додаткових мільярдів

Статутній фонд НАК "Нафтогаз України" збільшили до 24,2 млрд грн.

Кабінет міністрів ухвалив рішення про збільшення статутного фонду НАК "Нафтогаз України" на 18,6 млрд грн - до 24,2 млрд грн.

Таке рішення ухвалене сьогодні на засіданні уряду, повідомив міністр палива і енергетики Юрій Продан.

"Ми (Мінпаливенерго) запропонували збільшити статутний фонд "Нафтогазу" на 18,6 млрд. грн. за рахунок коштів Стабілізаційного фонду. А до Стабілізаційного фонду ці кошти будуть одержані за рахунок реалізації облігацій внутрішньої державної позики", - сказав Продан.

Він відзначив, що відповідне вирішення уряду буде оформлено у вигляді розпорядження або постанови.

Таким чином, для збільшення статутного фонду "Нафтогазу" не потрібно буде вносити зміни до закону про держбюджет на 2009 р. і розглядати це питання в парламенті, відзначив міністр.

Як повідомлялося, за інформацією виконуючого обов`язки міністра фінансів Ігоря Уманського, Кабмін має намір погодити під час переговорів з Міжнародним валютним фондом можливість збільшення статутного капіталу НАК "Нафтогаз України" на 18,6 млрд. грн.

Він повідомив, що кошти на збільшення статутного фонду "Нафтогазуц" будуть одержані за рахунок випуску облігацій – за такою ж моделлю, як і в разі рекапіталізації банків.

За його словами, інформація передана МВФ і очікується реакція.

За словами Уманського, рішення про збільшення статутного фонду НАК "Нафтогаз України" на 18,6 млрд. грн. може бути прийняте і реалізоване урядом тільки після внесення змін до закону про бюджет.

Читайте також:

"Нафтогаз" заплатив "Газпрому" за червневий газ

"Нафтогаз" запевнив, що не має конкурентів з постачання російського газу

Європа хоче бачити прозоре фінансування "Нафтогазу"

"Нафтогазу" збираються дати 18 мільярдів гривень з бюджету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: