Кабмін знизив ціновий коридор для бензину

Міненерго знизило максимальну рекомендовану вартість бензину А-95 на 10 копійок.

Верхня межа цінового коридору для бензину марки А-95 і дизпаливо понижена на 10 копійок. Таке рішення було прийняте на засіданні Експертно-аналітичної групи (ЕАГ) по опрацюванню питань функціонування ринку нафти і нафтопродуктів і розвитку нафтопереробної промисловості.

Як повідомили у Міненерго, учасники засідання відмітили, що тенденція зниження цін на світовому нафтовому ринку дозволяє говорити про зниження цін на нафтопродукти в Україні, пише ЛІГАБізнесІнформ.

За словами міністра енергетики і вугільної промисловості Юрія Бойка, ситуацію на ринку нафтопродуктів вдалося стабілізувати завдяки співпраці уряду з виробниками і нафтотрейдерами.

"Завдяки злагодженій роботі вдалося стабілізувати ситуацію і не допустити подій, які зараз спостерігаються на ринку пального сусідніх країн", - відмітив Бойко.

За оцінками учасників ЕАГ, запаси палива на ринку дозволяють повністю забезпечити попит в Україні на бензин усіх марок і дизпаливо в короткостроковій і довгостроковій перспективах.

Також з метою збереження стабільної ситуації учасники засідання ЕАГ виступили з ініціативою продовження дії закону про зниження ставки акцизного збору на нафтопродукти.

Нагадаємо, що незалежні експерти ринку пального вважають, що цінового коридору на вартість бензину і дизельного пального в Україні не існує. На їх думку, те, що публікує експертно-аналітична група — це добровільна згода окремих трейдерів встановлювати у себе на заправках ціну, яка зазначена у цьому коридорі.

Читайте також:

Експерти: цінового коридору на пальне в Україні не існує

Міненерго може спровокувати дефіцит бензину в Україні

В Україні робитимуть бензин із картоплі

Білорусь у 16 разів скоротила експорт пального в Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: