Кабмін знову підняв максимальну рекомендовану ціну на бензин

Кабмін черговий раз підвищив граничні ціни на бензин та дизпаливо. Тепер літр А-95 оцінили в 9,95 грн, а дизель - 9,45 грн.

Урядові експерти встановили новий ціновий коридор не вищий 9,95 грн за літр на бензин марки А-95 і 9,45 грн за літр на дизельне паливо. Відповідне рішення було прийняте сьогодні на засіданні експертно-аналітичної групи (ЕАГ), повідомили в Міненерго.

Так, головуючий на засіданні ЕАГ міністр енергетики і вугільної промисловості України Юрій Бойко підкреслив, що уряд вжив безпрецедентні заходи із стабілізації вітчизняного ринку, знизивши акцизи на бензин марки А-95 - на 50 євро/тонна і на дизельне паливо - 30 євро/тонна.

В той же час, чиновник підкреслив, що завдяки цим заходам ціна на нафтопродукти повинна стабілізуватися.

"Ми не просто рекомендуємо певні ціни, а надаємо економічно обгрунтований рівень вартості пального. Підкріплюємо його зниженням податкового навантаження. Тому розраховуємо, що реакція гравців ринку буде такою, що відповідає", - відмітив він.

Як повідомлялося, 6 квітня експертно-аналітична група з питань функціонування ринку нафти, нафтопродуктів і розвитку нафтопереробної промисловості при уряді також підвищила граничну рекомендовану ціну палива.

Зокрема, як мовиться в повідомленні міністерства енергетики і вугільної промисловості, рекомендована ціна бензину марки А-95 підвищена на 10 копійок - до 9,85 грн./л. Згідно з повідомленням відомства, ЭАГ підвищила граничну рекомендовану ціну дизельного палива, на 10 копійок - до 9,35 грн./літр.

Читайте також:

На українських АЗС продають не бензин, а "бодягу" із вугілля

Якість пального на АЗС контролюватимуть пересувні лабораторії

Українські АЗС виявились найприбутковішими у світі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: