КамАЗ повністю зупинив виробництво

Чергова зупинка конвеєра російського автогіганта пов'язана зі зниженням попиту на вантажівки.

Найбільший російський виробник вантажівок КамАЗ у зв’язку зі зниженням попиту на ринку зупинив конвеєр.

Це вже не перша зупинка виробництва. Так, 12 лютого 2009 р. КамАЗ відновив роботу конвеєра, зупиненого 2 лютого ц.р. Тоді зупинка конвеєра також була пов'язана з відсутністю попиту на продукцію автогіганта.

Раніше КамАЗ зупиняв роботу головного конвеєра в передноворічні і післясвяткові дні - з 23 грудня 2008 р. по 19 січня ц.р. Основна частина співробітників на цей же термін була відправлена до відпустки.

На початку жовтня 2008 р. КамАЗ перейшов на скорочений чотириденний робочий тиждень, пізніше, з 24 листопада 2008 р., відправив більшу частину працівників у двотижневу відпустку. Вони відновили роботу 9 грудня 2008 р.

В єдиний комплекс ВАТ "КамАЗ" входять 13 великих спеціалізованих підрозділів з розробки, виробництва, збірки автомобільної техніки та автокомпонентів, а також збуту готової продукції. Всього в групі компаній КамАЗ налічується 110 підприємств, включаючи спільні підприємства в країнах СНД і зарубіжні складальні виробництва. У 2008 р. об'єм виробництва вантажних автомобілів скоротився в порівнянні з 2007 р. на 3% - до 51 тис. машин. У поточному році компанія планує виробити близько 47 тис. автомобілів.

Читайте також:

Через кризу Volkswagen закрив один з найбільших заводів

"АвтоВАЗ" запустив головний конвейер

Chrysler повністю зупинить виробництво машин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: