KAN Development ввели в експлуатацію нові черги житлових комплексів Respublika і Файна Таун Новини компаній

KAN Development ввели в експлуатацію нові черги житлових комплексів Respublika і Файна Таун

Компанія KAN Development за останні 2 місяці 2021 року ввела в експлуатацію 7 будинків. Йдеться про третю і четверту чергу проекту Файна Таун і 3 чергу ЖК Respublika.

KAN один з небагатьох столичних девелоперів, який протягом багатьох років стабільно реалізує проекти в заявлених обсягах. Тільки за минулий рік більше ніж 1500 сімей стали щасливими володарями ключів в нових проектах від забудовника.

KAN Development завжди виконує весь спектр взятих на себе зобов'язань — за якістю робіт, благоустрою, створення соціальної, спортивної та дозвільної інфраструктури. Тому інвестори комплексів замість довгого очікування вже на старті проекту проводять час на території ЖК, граючи в футбол, теніс, катаючись на велосипеді або проводячи час в зоні BBQ. Досвід клієнтів KAN вже багато років показує, що можна своєчасно отримати ключі від квартири, швидко зробити ремонт (або вибрати квартиру з обробкою від девелопера) і заселитися, жити повноцінним життям сьогодні, не відкладаючи її на завтра. Мешканцям проектів від KAN не потрібно чекати поки виростуть дерева або відкриється дитячий сад - все це вже є з перших черг будівництва. Розуміючи важливість наявності соціальної інфраструктури, девелопер самостійно розвиває мережу освітніх установ А +. На сьогодні відкрито понад 10 проектів, в т.ч. дитячий сад і школа Respublika Kids, Academy Ecoland в ЖК Tetris Hall, початкова школа, дитячий сад, дитячий клуб ZmiykA +, Гімназія А + в Комфорт Таун та багато інших. У вересні 2022 року свої двері відкриють дитячий садок і нова школа з архітектурно-інженерним ухилом в рамках проекту Файна Таун.

Для девелопера не існує поняття компромісу на будь-якому етапі реалізації проекту. Здача відповідно до заявлених строків глибоко інтегрована в бізнес-модель компанії. Всі проекти девелопера є комплексними і масштабними, з кожною новою чергою KAN дивують новими фішками, які раніше не були представлені на ринку нерухомості. Ніде ви більше не знайдете кортів для падл-тенісу, ком'юніті-центру, біоставків, 10-ти метрових цукрових кленів. А до всього цього ще й власна керуюча компанія, група аніматорів, що займаються вашим дозвіллям і додаток для зручності отримання сервісів і оплати рахунків. Завдяки цьому інвестиції в проекти KAN оцінюються, як більш надійні і ефективні навіть порівнюючи з банківськими депозитами. За останні місяці KAN Development ввели в експлуатацію кілька черг в Файна Таун і Respublika, активно продовжують створення нової інфраструктури в своїх комплексах: влітку 2021р. для мешканців будуть відкриті зона барбекю і басейни в ЖК Файна Таун, Main Plaza в UNIT (проект реалізується в партнерстві з UDP) і футуристичний ком'юніті центр Public в ЖК Республіка.

У своїй роботі KAN використовує сучасні інструменти BIM-проектування (Building Information Modeling) і 3D-моделювання. В процесі BIM-проектування формується модель, яку згодом використовують всі учасники процесу будівництва, що дозволяє оптимізувати робочі процеси і скоротити терміни реалізації проектів.

Успіх компанії KAN — у всіх сенсах — дарувати людям можливість жити в комфортному і якісному середовищі вже сьогодні, не відкладаючи плани на майбутнє.

Наступна публікація