Канада добуватиме газ в Україні

Канадська енергетична компанія знайшла в Україні газ. У другій половині 2011 року вона добуватиме близько 140 тис. куб. м вуглеводнів на день.

Канадська енергетична компанія Transeuro Energy Corp. успішно закінчила тестування українського родовища "Карлівське-101".

Тепер компанія має намір приступити до розробки родовища, використовуючи стратегію вертикальних свердловин з гідророзривами.

За графіком компанія планує закінчити 3-5 операцій гідророзривів в третьому кварталі 2011 року для того, щоб досягти початкового дебіту в діапазоні 280 тис. куб. м на день.

У компанії збираються незабаром після цього приступити до виробництва, забезпечуючи постачання до суміжного трубопроводу потужністю близько 140 тис. куб. м на день.

Результати остаточних тестувань також свідчать про те, що родовище, ймовірно, значно більше, ніж повідомлялося раніше.

Нагадаємо, НАК "Нафтогаз України" вивчає можливості залучення іноземних компаній для пошуку та розробки родовищ вуглеводнів на території Україні.

Так, Мінприроди України і найбільша в Італії енергетична компанія Eni S.p.A. підписали Меморандум про взаємопорозуміння, що визначає основу співпраці у сфері розвідки і видобутку вуглеводневих ресурсів, у тому числі природного газу з традиційних і нетрадиційних джерел.

Читайте також:

Азаров пообіцяв Росії Чорноморський шельф

Італійці куплять українські газові родовища

Янукович зажадав якнайшвидше продати сотні держпідприємств

Найбільша нафтогазова компанія Італії зацікавилася українськими ресурсами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: