Канадці придбають золоте родовище на Дніпропетровщині

Підписаний документ передбачає отримання Secova 65% долі в обмін на інвестування $5 млн впродовж 5 років в пошуково-розвідувальні роботи і купівлю ще 25% за $10 млн.

Компанія Secova Metals Corp. (Канада) підписала меморандум про взаєморозуміння відносно купівлі 90% золоторудного родовища Сергіївське в Дніпропетровській області з його приватними власниками з 60-денним періодом на due diligence.

Як повідомляється в прес-релізі компанії, документ передбачає отримання Secova 65% долі в обмін на інвестування $5 млн впродовж 5 років в пошуково-розвідувальні роботи і купівлю ще 25% за $10 млн з оплатою грошовими коштами на умовах розстрочки.

Згідно з повідомленням, Secova безпосередньо управлятиме усією діяльністю по розробці родовища. За канадською компанією також залишається першочергове право на викуп 10%, що залишилися.

У документі говориться, що інвестиції в роботи по розвідці в перший рік оцінюються в $1,5 млн.

Згідно з підписаною угодою, які-небудь зобов'язання відносно роялті або розділу чистого прибутку відсутні.

Secova уточнює, що родовище Сергіївське розташоване в 40 км на південний захід від Дніпропетровська і активно досліджувалося українськими держструктурами c 1992 по 1996 роки, поки не було припинено фінансування.

Нагадаємо, згідно з проведеними в 2000 році оцінками, запаси родовища складають від 356 тис. унцій (11,1 тонна) до 557 тис. унцій (17,3 тонни), а зміст золота коливається в окремих структурах від 2 до 6,1 г/тонну.

Нині Secova розробляє одне золоторудное родовище - Gold Coin в Арізоні, а також володіє менш значущим урановим проектом в Mont - Laurier (Квебек). Всього випущено 35,4 млн акцій, які котируються нині по CAD0, 15 ($0,145).

Читайте також:

Ціна на золото побила новий рекорд

На Одещині "загубився" власник золотовидобувної шахти

Росія вимагатиме від України віддати всю власність екс-СРСР за кордоном

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: