"Карантинні" 8 тисяч гривень вже почали виплачувати українцям: кому надійшли гроші

"Карантинні" 8 тисяч гривень вже почали виплачувати українцям: кому надійшли гроші

Фото: Національний банк України

"Карантинні гроші" почали надходити на рахунки увечері 22 грудня.

Найманим працівникам, які тимчасово втрачають заробіток через карантин в Україні, Пенсійний фонд розпочав виплачувати обіцяні 8 тисяч гривень соцдопомоги.

Про це йдеться в повідомленні ПФУ.

Як повідомили ТСН.ua наймані працівники, гроші їм почали надходити на рахунки ще увечері 22 грудня. Вранці виплати продовжилися. Так, редакції ТСН.ua про отримані гроші повідомили щонайменше чотири найманих працівники із Києва, Борисполя і Львова.

Найманим працівникам надходять виплати / Фото: ТСН.ua
ПФУ почав виплачувати 8 тисяч карантинниї допомоги / Фото: ТСН.ua

Тим часом у Пенсійному фонді кажуть, що відомством вже профінансовано 2 242,8 млн грн для 280,3 тисячі осіб. Втім, зауважимо, що було анонсовано початок виплат 21 грудня.

"22 грудня 2020 року Пенсійним фондом України 280,3 тисячам осіб профінансовано 2 242,8 млн грн для забезпечення виплати матеріальної допомоги відповідно до постанови Кабінету Міністрів України про надання одноразової матеріальної допомоги застрахованим особам, які можуть втратити доходи у разі повної заборони сфери їх діяльності внаслідок посилення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, фізичні особи-підприємці та наймані працівники, діяльність яких постраждала від карантину, отримають від держави одноразову компенсацію розміром 8 тисяч гривень і можуть подати заяву до кінця поточного місяця. Приймання документів подовжено до 31 грудня 2020 року.

Більше про компенсації найнятим працівникам, компенсації ЄСВ, подовження дії ліцензій та скасування орендної плати, а також списання податкового боргу - читайте у нашому матеріалі.

Грошові компенсації для ФОПів: хто має право на відшкодування та як його отримати

Грошові компенсації для ФОПів: хто має право на відшкодування та як його отримати

Повʼязані теми:

Наступна публікація