Картопля дешевшає і час робити зимові запаси: як обрати правильний овоч

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Якою має бути картопля, яка простоїть зиму.

В Україні знову подешевшала картопля. Вже кілька тижнів ціни на городину стартують від 8 гривень за кілограм. Експерти кажуть, що знизити ціну вдалось завдяки імпорту з Білорусі, але, за скільки українці купуватимуть картоплю вже взимку, вони сказати не можуть. "Сніданок з 1+1" з’ясував, де купувати дешевше і чи допоможуть зекономити запаси картоплі.

Українці робитимуть зимові запаси вже незабаром, як закінчиться ця картопля, бо запасливих українців переважна більшість. Як обрати картоплю, яка зможе перезимувати на балконі і не втратити смак, журналісти дізнавалися з кулінарною блогеркою Дар'єю Дорошкевич. 

У столичному супермаркеті кілограм картоплі коштує 11.99. "Ось така картопля, вона зберігатись довго не буде, бо в неї є механічні пошкодження. Лопатою її копали, чи чимось іншим, і залишились ось такі пошкодження. Що це значить, що при зберіганні вона перша стане не придатною для їжі", - розповідає блогерка.

"А на ринку вона суха, саме така картопля дуже гарно зберігається. Видно, що її ніхто спеціально не мив", - каже Дорошкевич. 

Журналісти зазначають, що якщо робити запаси – треба краще придивиться до картоплі на ринку, за десятки кілограмів продавці готові скидати ціну. Якщо купуєте на раз – то зекономити зможете в супермаркеті.

Нагадаємо, 21 жовтня повідомлялося, що в Україні впали ціни на картоплю протягом останнього тижня. Зараз кілограм продукту продають за 8-11 гривень. 

Відео Як зекономити на картоплі і як її правильно зберігати

Картопля подешевшала: уже кілька тижнів ціни на городину стартують від восьми гривень за кілограм. Експерти кажуть: знизити ціну вдалось завдяки імпорту з Білорусі. Але за скільки українці купуватимуть картоплю вже взимку – сказати не можуть. Сніданок вирушив на ринок та до супермаркету, щоб з’ясувати, де купувати дешевше і чи допоможуть зекономити запаси картоплі на балконі.

Як зекономити на картоплі і як її правильно зберігати

Залиште свій коментар

Вибір редакції